آیات ، روایات و ابیات دین و زندگی پیش   :

همون طور که میدونید یکی از مهم ترین قسمت های دین و زندگی کنکور اینه که شما بتونید آیات و روایات و احادیث و شعر هایی که در درس ها هست رو با هم و با محتوای خود درس ارتباط بدید یه جورایی مثل قرابت معنایی اما در درس دین و زندگی. جواب دادن به این تست ها مستلزم درک عمیق درس و نه سطحی خواندن آن است. امروز جزوه ای برای شما آماده کرده ایم که آیات ، روایات و ابیات دین و زندگی پییش رو برای شما به طور کامل توضیح داده و ارتباطشون با هم رو هم برای شما نشان داده است.

دانلود جزوات کنکوری

دانلود آیات ، روایات و ابیات دین و زندگی پیش

بیشتر بدانید آیات ، روایات و ابیات دین و زندگی پیش  

 هیچ وقت فراموش نکنید که دین و زندگی توی کنکور اهمیت خیلی بالایی داره و اگر میخواهید رتبه ی خوبی بدست بیارید باید توی این درس درصد بالایی داشته باشید. دین و زندگی در ظاهر شاید یک درس حفظی باشه ولی این طور نیست اگر کتاب درسی رو هم دست شما بدهند و از شما بخوان که به تست ها جواب بدید شاید به جرات بشه گفت تنها نیمی از تست ها رو بتونید بزنید چون این درس علاوه بر این که جنبه های حفظی زیادی داره ولی جنبه های مفهومی زیادی هم داره در کنارش که باعث میشه صرف حفظ کردن مطالب نتونه شما رو به درصد خوب برسونه. متن کتاب درسی به تنهایی به شما نمیتونه کمک کنه بلکه شما باید آیات قرآن کریم ، احادیث و ابیاتی که اومدند توی اون درس رو به خوبی بخونید و مفاهیمشون رو درک کنید تا بتونیم بین اون ها و متن درس ارتباط برقرار کنید.

تست زنی رو هم فراموش نکنید به فراوان دیده شده آیاتی که سال های قبل در کنکور اومدند باز هم تکرار شدند در کنکور سال بعد و این نشون میده اگه شما بتونید تست های سال های قبل رو به خوبی بزنید و روی آیاتش تسلط داشته باشید کنکور خودتون رو هم ان شاالله بدون هیچ مشکلی میتونید درصد بالا در این درس مهم بدست بیارید. سعی کنید تمامی بخش های یک تست رو کار کنید و فقط به رسیدن به جواب درست اکتفا نکنید و نکات هر تست رو حتما در یک دفترچه ی مخصوص برای خودتون بنویسید تا در دوران جمع بندی به راحتی بتونید تست های سال های گذشته رو مرور کنید.