مهندس طاهری جمعه 10 فروردین 1397 12:18 ب.ظ نظرات ()
بهترین ااستاد ریاضی کنکور در شیراز جمع بندی ریاضی کنکور 

اهمیت جمع بندی و برنامه ریزی کنکور در ماه های پایانی کنکور بر هیچ کس پوشیده نیست ، خیلی هاتون استرس دارین که در زمان باقی مانده میتونید درس ریاضی که تاثیر بسیار زیادی در نتیجه کنکورتون خواهد داشت و به خوبی جمع بندی کنید یا خیر .

جمع بندی ریاضی کنکور تون و به کار بلدترین معلم ریاضی کنکور در شیراز یعنی مهندس صادق طاهری بسپارید ، با شرکت در پروژه جمع بندی ریاضی مهندس طاهری  خیال خودتون و از جهت درس ریاضی در کنکور 97 راحت کنید . 

شما با جستجو از  شاگردان قبل مهندس طاهری از تاثیر شگرف این پروژه در نتیجه کنکورتون شگفت زده خواهید شد . 

پروژه جمع بندی ریاضی کنکور که برای پنجمین سال متوالی  در شیراز برگزار میشود شامل کلاس های نکته و تست منظم هفتگی و همچنین سوالات پروژه به همراه برنامه بسیار حساب شده برای کار در منزل می باشد. 

با حضور در کلاس های نکته و تست پروژه جمع بندی ریاضی مهندس طاهری  از نکات ناب تستی و سریع برای حل سریع و دقیق سوالات کنکور 97 بهره مند خواهید شد. 

نکته مهم دیگر در مورد این پروژه کیفیت بسیار بالای سوالات پروژه است ، با کار کردن این سوالات در منزل با تیپ سوالات کنکور هر چه بیشتر آشنا خواهید شد ، و به قول دانش آموزان سابقم که در این پروژه شرکت کرده اند سوالات کنکور برایشان خیلی آشنا بوده در حدی که در مورد طراح کنکور بودن من شک داشته اند . 

برای ثبت نام با شماره 09174457144 تماس بگیرید .