مهندس طاهری یکشنبه 13 خرداد 1397 10:51 ق.ظ نظرات ()
مرکز انتخاب رشته کنکور 97 در شیراز

هر مرحله از ماراتن نفس گیر کنکور سراسری ویژگی های منحصر به فرد و مهم خود را دارد ، داوطلبان بعد از شرکت در کنکور سراسری 97 و کمی استراحت با رتبه های خود مواجه می شوند و به مرحله بسیار حساس انتخاب رشته کنکور سراسری می رسند. 

با توجه به نقش انتخاب رشته در آینده شغلی و اجتماعی داوطلبان شاید بتوان انتخاب رشته کنکور سراسری و همچنین دانشگاه آزاد را مهم ترین مرحله کنکور دانست که دقت و کیفیت در انجام انتخاب رشته در آینده داوطلبان نقش بسیار مهمی بازی خواهد کرد.

گروه انتخاب رشته مهندس طاهری با سابقه موفق 8 ساله امسال همچون سال های قبل مفتخر است تا خدمات انتخاب رشته ای کنکور سراسری و دانشگاه آزاد برای تمامی رشته های علوم تجربی ، ریاضی فیزیک ،انسانی ، هنر و زبان را به داوطلبان عزیز کنکوری و والدین گرامی ارائه نماید.

برای همه داوطلبان گروه های تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان 150 انتخاب در انتخاب رشته سراسری و 20 انتخاب در انتخاب رشته دانشگاه آزاد وجود دارد که توجه به رتبه داوطلب در هر زیرگروه ،  بومی گزینی و تاثیر سهمیه ها در قبولی و همچنین چینش بر اساس اصل انتخاب هوشمندانه می تواند حتی تا حدود زیادی بد درس خواندن دواطلب را جبران کند و با انتخاب رشته اصولی داوطلب در بهترین صندلی ممکن دانگاه های سراسری و آزاد پذیرفته شود. 

برای رزرو انتخاب رشته با مهندس صادق طاهری ( برترین مشاور انتخاب رشته شیراز با سابقه 8 ساله ، همکار و عضو موسسه فرهیختگان شریف تهران در زمینه انتخاب رشته ، انتخاب رشته هوشمندانه با در نظر گرفتن جمیع شرایط و مبتکر طرح های انتخاب رشته ای پازل سرنوشت و بتای هوشمند ) میتوانید با شماره زیر تماس بگیرید.

44 71 445 0917